by

Bulimia

Co to jest bulimia, jakie są jej przyczyny, jak wygląda leczenie? Bulimia to choroba umysłu i dusza, która dodatkowo niszczy cały organizm i rozregulowuje jego pracę. O idealnej figurze marzy cała masa nastolatek, ale nie tylko!

Wiele kobiet nie żyje w zgodzie ze swoim ciałem i do dziś nie pogodziło się ze swoim wyglądem. Wtedy zazwyczaj, dochodzi do punktu kulminacyjnego, w którym wszystkie te kobiety stają przed lustrem i mówią sobie, jak bardzo się nienawidzą. Wtedy też zostaje przez nie podjęta decyzja o odchudzaniu się. Z tym, że to odchudzanie ma się nijak, do tego co powinno być przez nie osiągnięte.

Zamiast zdrowej sylwetki, zdrowego organizmu i stanu umysły jest tylko organizm, który zapada się już pod swoim „ciężarem”, zadając sobie pytania typu „jak wywołać wymioty?” – wyniszczony organizm i depresja. To naprawdę okropne jak kobiety w szybki sposób niszczą się od środka, zamiast po prostu skorzystać ze zdrowej diety, która zagwarantuje, piękną i smukłą sylwetkę, przedłuży młodość i sprawi, że organizm wróci do swoich  najlepszych lat.

Podobne artykuły